top of page
Як будуємо

Припустимо, Ви дійшли до рішення будувати будинок, і шукаєте варіанти, які більше резонують з вашим баченням цього процесу. Підхід до будівництва будинку в кожної людини базується на певних уявленнях і принципах, ми запропонуємо своє бачення, можливо це допоможе зробити вибір.

Далі ви побачите, що до будівництва будинку можна підійти з зовсім різних боків, і результат буде також дуже різним. Отже, будувати можна, базуючих на поглядах які умовно можна виділити у групи:

 

 

-Стародавні школи будівництва. Це школи, про які сучасна школа і архітектура, разом з переважною більшістю людей, просто забули. Історія склалась таким чином, що урбанізація, швидкість руху життя, фокусування на матеріальному, змістило фокус з тонких форм удачі на більш грубі форми. Крім того, духовність, на якій раніше базувалось і будівництво, насьогодні стала досить формальною.

Найбільш цілісно і повно зберіглися принципи школи Васту(Індія) та Фен-Шуй (Китай). Це школи гармонійного поєднання простору будинку з оточуючим простором, з метою, знову ж таки, гармонійного співіснування з природою, що навколо, а також з сусідами. Основою вчень цих шкіл є те, що все в житті і природі перетікає з однієї форми в іншу, тому що все є енергія, і головна задача, це створити умови для того, щоб всім формам життя було добре співіснувати разом. Такий підхід приносить в життя щастя, удачу, багатство і здоровья. 

Одна з причин, по якій люди прагнуть переїхати з камяних джунглів великих міст у бульш затишний і зелений приміський край, є саме прагнення до справжнього, природного, подалі від штучного і неживого, різкого і суєтливого.

 

- Сучасна школа будіництва. Ця школа базується на базі сучасної літератури, освіти і течій в архітектурі. За основу тут береться досвід і можливості сучасних будівельних матеріалів і техніки, а також смаки і новаторства в архітектурних рішеннях. Так би мовити, сучасна школа будівництва основана на принципах науки.

 

 

- Самобудування. Також досить поширений вид будівництва, в якому людина, або родина, на свій смак і погляд, та з застосуванням вільнонайманих бригад, зводить будинок. Люди, в цій категорії бачать будинок як сугубо помешкання, дах над головою і вкладають в нього, як правило, уявлння перейняті у батьків з додаванням того, що сподабольсь у інших. Узагальнюючі можно сказати, що відношення до будинку в людей цього класу спрощене, десь недостатньо розібране і вивчене, але часом виходять досить гармонійні будинки, правда не часто:)

 

bottom of page