Деревянные дома, дома из бруса, дома из клееного бруса, клееный брус, дереяні будинки, клеєний брус, дома з брусу, деревянный бом
 
 
1/17

Більшу частину свого життя людина проводить вдома. Дім  є місцем розслаблення, справжньості, відпочинку. Дім - це простір, в якому починаються всі шляхи, тут проживають найближчі, - сімья, тут планується життя в напрямку здоровья, фінансів, відпочинку, духовності, тут зустрічають кращих друзів. Будинок відображає свого власника, і було б бажано, щоб він підсилював господаря, створював умови, надихав на світлі думки та вірні рішення. Правильно спроектований та збудований будинок і передбачає підсилення всіх сторін життя родини. Слабкий дім, невдалий, навпаки може ослаблювати вдачу, здоровья, атмосферу відносин в родині. Сучасна архітектура не замислюється над цими питаннями, а уволікається формами, гламуром, масштабами,  а техніки сухі і витікають з зрілості і інтуїтивності самого архітектора, якщо вони є, - то добре. 

ЦІНИ НА ВСІ ВИДИ БУДИНКІВ - ЗНИЖЕНО, СЕЗОННІ ЗНИЖКИ! ЦІНИ ВІД ВИРОБНИКА!

Правильно спроектований і збудований дім повинен бути: збудований на вдалій ділянці землі (це важливіше ніж може здаватись на перший погляд); зорієнтований по сторонах світу і спроектований з врахуванням впливу енергії Сонця, та навколишньої середи; кімнати різного призначення повинні розміщуватись у своїх найкращих місцях у домі. Якщо вдало направити енергію по будинку, він буде гармонійним і наповненним, в ньому завжди буде підсилення для здоровя, піднесеного настрою, натхнення, радості, успіху, фінансів. 

Задум - Проектування - Реалізація будівництва